← Katalóg dát · Vzdelávanie a šport
Počet nevybavených žiadostí do MŠ v Bratislave podľa typu zriaďovateľa v rokoch 2003 - 2021
Počet nevybavených žiadostí pre umiestnenie detí do materských škôl na 100 detí. Ide o pomer počtu nevybavených žiadostí k celkovému počtu detí v materských školách vynásobený sto.
Údaje
| Typ zriaďovateľa | Rok | Počet na 100 deti |
|---|---|---|
| štatne | 2 003 | 1,54 |
| súkromné | 2 003 | 0 |
| cirkevné | 2 003 | 8,4 |
| štatne | 2 004 | 1,6 |
| súkromné | 2 004 | 3,45 |
| cirkevné | 2 004 | 3,18 |
| štatne | 2 005 | 0,66 |
| súkromné | 2 005 | 3,29 |
| cirkevné | 2 005 | 3,56 |
| štatne | 2 006 | 0,88 |
| súkromné | 2 006 | 2,63 |
| cirkevné | 2 006 | 2,18 |
| štatne | 2 007 | 2,74 |
| súkromné | 2 007 | 3,07 |
| cirkevné | 2 007 | 2,02 |
| štatne | 2 008 | 7,7 |
| súkromné | 2 008 | 0,9 |
| cirkevné | 2 008 | 10,79 |
| štatne | 2 009 | 14,24 |
| súkromné | 2 009 | 1,84 |
| cirkevné | 2 009 | 37,91 |
| štatne | 2 010 | 17,89 |
| súkromné | 2 010 | 3,46 |
| cirkevné | 2 010 | 37,68 |
| štatne | 2 011 | 21,06 |
| súkromné | 2 011 | 1,92 |
| cirkevné | 2 011 | 43,51 |
| štatne | 2 012 | 21,54 |
| súkromné | 2 012 | 4,17 |
| cirkevné | 2 012 | 35,78 |
| štatne | 2 013 | 28,04 |
| súkromné | 2 013 | 3,17 |
| cirkevné | 2 013 | 52,78 |
| štatne | 2 014 | 31,79 |
| súkromné | 2 014 | 3,59 |
| cirkevné | 2 014 | 82,87 |
| štatne | 2 015 | 31,84 |
| súkromné | 2 015 | 4,74 |
| cirkevné | 2 015 | 55,25 |
| štatne | 2 016 | 27,62 |
| súkromné | 2 016 | 2,52 |
| cirkevné | 2 016 | 43,63 |
| štatne | 2 017 | 29,71 |
| súkromné | 2 017 | 3,68 |
| cirkevné | 2 017 | 48,57 |
| štatne | 2 018 | 30,05 |
| súkromné | 2 018 | 4,1 |
| cirkevné | 2 018 | 27,66 |
| štatne | 2 019 | 36,48 |
| súkromné | 2 019 | 4,53 |
| cirkevné | 2 019 | 40,45 |
| štatne | 2 020 | 51,37 |
| súkromné | 2 020 | 0,29 |
| cirkevné | 2 020 | 38,1 |
| štatne | 2 021 | 45,03 |
| súkromné | 2 021 | 16,11 |
| cirkevné | 2 021 | 33,2 |